fbpx

ZIELONE OSIEDLE

Oknar > Bez kategorii > ZIELONE OSIEDLE

Zielone Osiedle to nowa inwestycja z zamkniętym osiedlem, powstająca w Kępnie przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, dająca zarazem poczucie przytulności i bezpieczeństwa, jak i oferująca możliwość szybkiego dojazdu do centrum miasta.

Dla Zielonego Osiedla realizujemy dwa budynki – A i C. System, jakiego używamy w naszej realizacji, to Kömmerling 76 MD w pakiecie szybowym dwukomorowym. Dodatkowo inwestycja będzie wyposażona w wysokiej klasy klamki firmy Hoppe wraz z dodatkowymi zabezpieczeniami. 

Systemy o głębokości zabudowy 76 mm, to niezawodne i nowoczesne systemy okien i drzwi PVC. Najwyższa jakość, wymierne oszczędności na kosztach energii, optymalna ochrona przed hałasem, pewne zabezpieczenie przed włamaniami oraz różnorodne możliwości kształtowania powierzchni zewnętrznej świadczą o jakości tego systemu.

Do budynku A dostarczonych zostanie przez nas łącznie 80 okien, natomiast do budynku C 86 okien – wszystkie w kolorze Winchester. Do tego dla obu budynków zamówione zostały rolety zewnętrzne podtynkowe Integro wraz z napędem na silnik przewodowy – będzie idealnie! 🙂

Docelowo na terenie Zielonego Osiedla wybudowane zostaną 164 mieszkania w czterech blokach. Pierwszy etap budowy obejmuje 72 mieszkania w metrażach od 30 do 54 m2 w wygodnym i przemyślanym rozkładzie z dodatkową powierzchnią (balkon).

Budynki mieszkalne zaplanowano jako kompleks z miejscami parkingowymi oraz komórkami lokatorskimi, do dyspozycji mieszkańców będzie również wydzielony plac zabaw otoczony zielenią. Teren Zielonego Osiedla został zabezpieczony przed ewentualnymi podtopieniami dzięki wyniesieniu powyżej poziomu wód gruntowych i opadowych.

Dodatkowo, specjalnie dla mieszkańców osiedla, postanowiono wybudować stację ładowania samochodów elektrycznych tuż pod blokiem – niesamowite, prawda? 🙂

Przeczytaj więcej na temat tej inwestycji:

https://kepno-zieloneosiedle.pl/

https://www.facebook.com/ZieloneOsiedle

Zapraszamy również na nasz fanpage, dzięki czemu będziesz na bieżąco ze wszystkimi naszymi działaniami: https://www.facebook.com/oknarkepnospzoo/