fbpx
Oknar > Oferta Oknar > Drzwi wejściowe > Drzwi wejściowe KÖMMERLING 88

Wybór odpowiednich drzwi wpływa na wygląd całego domu oraz nadaje mu niepowtarzalny charakter. Drzwi spełniają kilka funkcji: praktyczną, estetyczną oraz zapewniają nam bezpieczeństwo. Dlatego wybór solidnych i trwałych drzwi jest tak ważny.

Drzwi PVC wykonujemy na profilach Kömmerling. Możemy także wykonać drzwi dowolnego projektu. Przedstawiamy Państwu przykładowe realizacje.

Znakomita izolacyjność termiczna

Długa żywotność okna

Trzy płaszczyzny uszczelek wraz z innowacyjną uszczelką wrębu skrzydłowego zapewniają znakomitą ochronę przeciwdeszczową, wiatroszczelność oraz izolacyjność termiczną

Perfekcyjna ochrona przed zmiennymi warunkami pogodowymi

Dodatkowo – ochrona przeciwdeszczowa poprzez zamontowanie okapnika aluminiowego

Profile wykonane w bezołowiowej technologii Greenline

Wypełnienie Wsadowe

Wypełnienie drzwiowe jest elementem dekoracyjnym osadzonym w skrzydle drzwiowym. Jest ono nie tylko elementem estetycznym – w znacznym stopniu wspomaga funkcjonalność drzwi. Wpływa to na energooszczędność oraz bezpieczeństwo domu. Jest to konstrukcja, w której można wymieniać wypełnienie, gdyby po latach użytkownicy postanowili zrobić niedrogi i efektowny lifting drzwi. Jest to bardzo dobry wybór, jeżeli szukają Państwo modnych i eleganckich drzwi połączonych z estetyką, bezpieczeństwem i łatwą pielęgnacją.

Kolekcja Oknar

Wybór odpowiednich drzwi wpływa na wygląd całego domu oraz nadaje mu niepowtarzalny charakter. Drzwi spełniają klika funkcji : praktyczną, estetyczną, zapewniają nam bezpieczeństwo. Dlatego wybór solidnych i trwałych drzwi jest tak ważny. 

Oknar Kępno sp. z o.o. wykonuje drzwi PVC na profilach Kömmerling. Jesteśmy w stanie wykonać drzwi dowolnego projektu. Przedstawiamy Państwu przykładowe realizacje.

Dostępne kolory

Najczęściej wybierane
Kolory nietypowe