fbpx
Oknar > Oferta Oknar > Drzwi wejściowe > Drzwi wejściowe KÖMMERLING 76 AD

Dzięki Kömmerling 76 mm możemy zaprojektować dowolną konstrukcję drzwiową dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Do naszych drzwi antywłamaniowych można wybrać nowoczesne szyby o różnej strukturze i kolorystyce.

Znakomita izolacyjność termiczna

Długa żywotność okna

Wysoki komfort obsługi i wyjątkowa funkcjonalność dzięki nowoczesnej technice

Perfekcyjna ochrona przed zmiennymi warunkami pogodowymi

Wysoka szczelność – podwójne uszczelnienie progu

Większe bezpieczeństwo – możliwość zastosowania zintegrowanych systemów antywłamaniowych (systemów osłonowych); klasa antywłamaniowości RC2

Wypełnienie Wsadowe

Wypełnienie drzwiowe jest elementem dekoracyjnym osadzonym w skrzydle drzwiowym. Jest ono nie tylko elementem estetycznym – w znacznym stopniu wspomaga funkcjonalność drzwi. Wpływa to na energooszczędność oraz bezpieczeństwo domu. Jest to konstrukcja, w której można wymieniać wypełnienie, gdyby po latach użytkownicy postanowili zrobić niedrogi i efektowny lifting drzwi. Jest to bardzo dobry wybór, jeżeli szukają Państwo modnych i eleganckich drzwi połączonych z estetyką, bezpieczeństwem i łatwą pielęgnacją.

Kolekcja Oknar

Wybór odpowiednich drzwi wpływa na wygląd całego domu oraz nadaje mu niepowtarzalny charakter. Drzwi spełniają klika funkcji : praktyczną, estetyczną, zapewniają nam bezpieczeństwo. Dlatego wybór solidnych i trwałych drzwi jest tak ważny. 

Oknar Kępno sp. z o.o. wykonuje drzwi PVC na profilach Kömmerling. Jesteśmy w stanie wykonać drzwi dowolnego projektu. Przedstawiamy Państwu przykładowe realizacje.

Dostępne kolory

Najczęściej wybierane
Kolory nietypowe