fbpx

O Firmie

||Historia

Już od ponad 20 lat jesteśmy producentem okien oraz drzwi, które wykonujemy zarówno z PVC, jak i aluminium. Naszym celem jest produkowanie okien i drzwi najwyższej jakości, dlatego do ich produkcji wykorzystujemy surowce od znanych i cenionych dostawców. Cenimy sobie nasze doświadczenie, jednak wiemy, że nawet najlepszy rzemieślnik nie poradzi sobie bez najlepszej technologii, dlatego od lat współpracujemy z firmą Kömmerling.

Naszą misją jest dostarczanie Klientom produktów, które zachowują wszystkie właściwości użytkowe przez długie lata oraz zapewniają maksimum komfortu, ciepła i bezpieczeństwa.

Dzięki ciągłym inwestycjom w rozwój naszych pracowników oraz w maszyny renomowanych marek wszystkie produkty są wykonane z dbałością o każdy detal. Przez lata nasza firma wypracowała własną markę, która nieustannie rozwija się i poszukuje coraz lepszych rozwiązań.

Nasza firma to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo posiadające dwie linie produkcyjne zarówno PCV, jak i Aluminium. Posiadamy własny tabor samochodowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie dostarczyć nasze produkty do dowolnego miejsca w Europie. Na tle konkurencji naszą firmę wyróżniają dwie cechy: jakość i odpowiedzialność.

||NASZE CELE

Najwyższa jakość produktów

Wykorzystujemy surowce najwyższej jakości od znanych i cenionych koncernów.

Tworzenie miejsc pracy

Sukcesywnie zwiększamy liczbę naszych specjalistów.

Szkolenia i rozwój pracowników

Inwestujemy w szkolenia dla wszystkich pracowników, dzięki czemu wspomagamy ich rozwój zawodowy i osobisty.

Rozwój technologiczny

Inwestujemy w nowe maszyny oraz systemy informatyczne, które pozwalają nam wytwarzać produkty o coraz wyższej jakości.

Dbałość o środowisko

Korzystamy z technologii przyjaznych środowisku naturalnemu.

Odpowiedzialność społeczna

Wspieramy lokalną społeczność oraz prowadzone przez nią inicjatywy.

Wspieranie talentów

Dajemy szansę młodym, kreatywnym osobom, aby pomóc im osiągnąć cele.

Samodoskonalenie

Rozwijamy nie tylko naszą bazę technologiczną, ale także inwestujemy w rozwój naszych specjalistów.

||OKNAR W EUROPIE

||ZAWSZE PRZY TOBIE

Rzetelny audyt

Podczas audytu identyfikujemy indywidualne potrzeby naszych Klientów. Podczas analizy bierzemy pod uwagę nie tylko wymiary okien, ale także specyfikację budynku oraz rozkład pomieszczeń.

Profesjonalne doradztwo

Nasi eksperci są dostępni do Państwa dyspozycji zarówno w naszym biurze, jak i w miejscu inwestycji. Ich doświadczenie i wiedza zapewniają profesjonalną obsługę na każdy etapie.

Fachowy montaż

Nasze ekipy montażowe korzystają z najlepszych dostępny narzędzi i materiałów. Przy każdej instalacji przestrzegają najbardziej wymagających norm, tak aby cały proces gwarantował jakość na lata.

Gwarancja jakości

Nasz serwis jest zawsze do Państwa dyspozycji. Gwarancja obejmuje wszystkie nasze produkty, nawet najmniejsze elementy – od klamek i szyb, aż po najmniejszą uszczelkę