fbpx

MIKROAPARTAMENTY LEGNICKA 60C

Oknar > Bez kategorii > MIKROAPARTAMENTY LEGNICKA 60C

Grupa BY MADE realizuje we Wrocławiu swoją kolejną inwestycję – Legnicka 60c (nazwa pochodzi od adresu tej inwestycji). Oczywiście bierzemy udział w powstawaniu tego prestiżowego obiektu! 🙂

Na Popowicach, bo na tym właśnie osiedlu powstaje nowa inwestycja, już wkrótce wybudowany zostanie siedmiopiętrowy aparthotel z mikroapartamentami pod najem krótko-, średnio- i długoterminowy. Budynek pomieści aż 129 lokali, o metrażach od 12,5 do 30 mkw. Dominują lokale o powierzchni ok. 18 mkw. Klimatyzacja jest w standardzie, co stanowi ogromne udogodnienie i sprawia, że przyszli najemcy zamieszkają w bardzo komfortowych warunkach.

Na parterze budynku zaplanowana została kawiarnia z ogródkiem, a także recepcja wraz ze strefą coworkingową. Na dachu obiektu deweloper przewidział natomiast taras ze strefą relaksu. Najemcy skorzystają przed budynkiem ze stojaków rowerowych i 22. dedykowanych miejsc parkingowych. Warunki idealne do mieszkania!

Lokalizacja również jest wyjątkowa – zaledwie minuta do C.H. Magnolia Park i 10 min. do wrocławskiego Rynku lub Placu Grunwaldzkiego!

Jak wygląda nasz udział w powstawaniu mikroaparamentów Legnicka 60c? Jesteśmy odpowiedzialni za dostarczenie okien PVC wyposażonych w kontraktony (czujki magnetyczne) i blokadę otwarcia do 12 cm – łącznie będzie to aż 199. różnych konstrukcji o akustyce do max. Ra2=38 dB 🙂 Wszystkie okna, jakie dostarczymy, wykonane zostaną obustronnie w kolorze RAL 7015. Szyby w oknach posiadać będą parametr g max. 0,35, co ograniczy nagrzewanie się pomieszczeń, będą to szyby ciepłochłonne odpowiadające obecnym wymaganiom w zakresie izolacji termicznej.

Prace na budowie idą pełną parą, nie możemy doczekać się efektu końcowego! 🙂

Więcej informacji na temat tej inwestycji znajdziecie tutaj: https://bymade.pl/