Aktualności Dowiedz się co się u nas dzieje! Robimy to dla Ciebie!

GODZINY PRACY

Dnia 01.06.2018r. produkcja oraz magazyn nieczynne, natomiast biuro sprzedaży pracuje w godzinach 7:00-15:00.

Dnia 02.06.2018r. firma zamknięta. 

Życzymy udanego długiego weekendu!


Czytaj więcej

Jak wybrać kolor okien?

Wiele osób zmaga się z dylemantem dotycząceym wyboru koloru okien. Przychodzimy z pomocą ;)

 

Duże panoramiczne przeszklenia w ramach o odcieniach szarości i grafitu sprawiają, że wnętrze staje się chłodniejsze, natomiast klimat przytulności nadadzą ramy w strukturze drewna oraz kolory ciepłe. Niewielkie okna z drobnymi podziałami dobrze prezentują się w chłodnych, pastelowych barwach.

Warto też się zastanowić, czy nasze okna będą zasłaniane, czy też nie. Wieczorami, gdy szyby tworzą czarną płaszczyznę, kolor ich ram jest bardzo ważny, ponieważ wszystkie ciemne barwy pogłębiają ich mroczność, natomiast jasne rozświetlają nasze szyby.

Jeśli potraktujemy nasze okno jako ramę widoku za oknem, to musimy przed wyborem koloru okien dobrze przyjrzeć się otoczeniu. Może się okazać, że pewne elementy znajdujące się za oknem podpowiedzą kolor ram (na przykład dach domu, budynki znajdujące się w pobliżu).

Planując wystrój wnętrza warto również zastanowić się nad kolorem okna w środku pomieszczenia. Gdy ma być okno w intensywnym kolorze, wtedy inne kolory użyte do aranżacji lepiej tonować, dodajć jedynie drobny przedmiot lub detal, który będzie w tym samym odcieniu.

Stonowane ramy okien, choć kolorowe, mohgą być jedynie tłem dla innych sprzętów. Okna można zgrać ze ścianami, na przykład wybierając tapety, w których powtarza się kolo okna. Nawiązaniem do kolorów naszych okien mogą być też barwy tkanin i tapicerek. Jednak należy pamiętać, że ten sam kolor inaczej będzie prezentował się na tkaninie, a inaczej na tynku czy plastiku - efekt kolorystyczny nie zawsze jest idealnie jednolity.

 

 


Czytaj więcej

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce